penzion Kunc

Zasílání novinek

Úvod ● O nás

O nás

Firma Nábytek Kunc působí na trhu již od roku1995.

Základní filozofií naší firmy je individuální přístup k zákazníkovi.  Naší expozici si můžete prohlédnout v  Sedlčanech.  Šíří našeho sortimentu jsme schopni uspokojit každého zákazníka a kompletně vybavit jakýkoli interiér, a to jak v moderním tak i stylovém provedení.

Velkou výzvou je pro nás rostoucí zájem o kuchyňské linky BRW, které jsou prodávány naší firmou. Díky sériově vyráběným sektorovým skříňkám a zkušenostem našich truhlářů, dodáváme na náš trh kvalitní a přitom cenově dostupné kuchyňské komplety. Vytvoříme projekt vaší budoucí kuchyně, dodáme elektrospotřebiče od nejznámějších výrobců a zhotovíme kuchyně dle přání zákazníka od  A do Z.

Samozřejmě, že veškeré aktivity v našich prodejnách směřujeme k jedinému cíly spokojenosti zákazníka. Snažíme se, aby u nás kupující nejen nakoupil, ale aby mu byl nabídnut kompletní servis včetně možnosti dopravy, montáže, splátkového prodeje, možnosti platby platebními kartami, projektu nábytku.

Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolovány a dokáží Vám  poradit a odpovědět na každou otázku.  Pro zpříjemnění výběru nábytku je pro Vás  připravena káva nebo jiný nápoj. Vaše děti se pobaví v dětském koutku a to vše v příjemné atmosféře naší prodejny.

Nábytek z naší prodejny je velmi oblíbený zejména proto, že nabízíme velmi široký sortiment - kupříkladu sedacích souprav, pohovek, (nabízíme více jak 100 typů, ložnic a lůžek více jak 50 typů, obývacích stěn v průměru 30 typů) Zejména široký sortiment je v oblasti tolik oblíbeného variabilního nábytku, který můžete libovolně kombinovat. V neposlední řadě zaujme zákazníky naše výhodné ceny a kvalita našeho zboží.  Za dobu našeho působení na trhu známe nároky, požadavky i vkus zákazníků. Usilujeme o jejich stálý zájem a snažíme se vyhovět jejich požadavkům.

Věříme, že naše www.nabytekkunc.cz,  budou pro Vás zajímavé, ale ani nejlepší prezentace nenahradí Vaši osobní návštěvu v naší prodejně, kde  rozhodně naleznete inspiraci.
 

Přesvědčte se,  že kvalita nemusí být drahá.

Děkujeme za zájem o naše stránky a těšíme se na Vaši návštěvu v naší prodejněCopyright © NÁBYTEK KUNC + EUROKUCHYNĚ ● Zdravé ležení, Strojírenská 859 U STROSU, 264 0 Sedlčany, tel.: 318 822433, fax.: 318 822 433