MERKUR dvoulůžko 160 x 200 cm

Dostupnost
4-6 týdnů

Vnitřní rozměr lůžka pro matraci:
Potahová látka:
Varianta:

14.860vč. DPH

Spočítejte si možnost splátek s Cofidis

Dvoulůžko s lehce zahnutým prošitým čelem má mechanicky polohovací lamelový rošt, který umožňuje zvednutí hlavy v sedmi polohách a nohou v jedné poloze.

Na lamelovém roštu je umístěna volně ložená matrace, která je opatřena textilním, snímatelným a pratelným potahem. Při výběru postele lze zvolit i variantu bez matrace. Úložný prostor lůžka se otevírá za pomoci plynových pístů od nohou postele.

Dekorační přehoz a polštáře jsou zahrnuty v ceně výrobku. Lůžko má odvětrávaný úložný prostor s přístupem od nohou pomocí plynových pístů.Výška nožiček 3,5 cm

 NELLY plus - Matrace z kvalitních pěn, která je díky speciálnímu zámkovému systémuvyrobena bez použití lepidel. Jádro je složeno z desek z polyuretanových pěn nižší (žlutá pěna) a vyšší (růžová pěna) tuhosti, což umožňuje výběr měkčí a tvrdší strany matrace. Komfort lehací plochy u měkčí strany je zvýšen tvarovým prořezem, který zajišťuje lepší a velmi dobrou podporu snímatelným, oboustranně prošitým odvětrávání povrchu. Velká výška matracového jádra zajišťuje zvýšený lehací komfort těla uživatele. Výška matrace v potahu je cca 21 cm. Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem P2.

IVANA plus – jádro této matrace je vyrobeno z velmi elastické PUR pěnyo vysoké objemové hmotnosti a s částečným podílem přírodního oleje. Velká výška matracového jádra v kombinaci s velmi nízkým (změkčeným) odporem pěny zajišťuje vysoký lehací komfort a velmi dobroupodporu těla uživatele.Celková výška matrace v potahu je cca 21 cm.Matrace je opatřena snímatelným, oboustranně prošitým a pratelným potahem.

160 x 200 cm

160 x 200 cm

AMORE 37 / TIBER DUO 1A

AMORE 37 / TIBER DUO 1A

AMORE 32 / LARISA DUO 1A

AMORE 32 / LARISA DUO 1A

bez matrace

bez matrace

s matrací Nelly plus + 5320 Kč

s matrací Nelly plus

s matrací Ivana plus + 6620 Kč

s matrací Ivana plus
Vlastnost hodnota
Délka 231 cm
Šířka 175 cm
Výška 102 cm
Výška lehací plochy 64 cm
Poslat dotaz

 

Doporučené příslušenství


Související


Zákazníkům se také líbí