FUXO rostoucí židle verze S-line

Dostupnost
skladem

Barevná varianta:
Příslušenstní:
Područky:

3.620vč. DPH

Spočítejte si možnost splátek s Cofidis

R

Dětská rostoucí židle, které svými ergonomickými vlastnostmi podporuje zdravé sezení v průběhu růstu dítěte a působí jako prevence zdravotních problémů v pozdějším věku.Výškově nastavitelný opěrák. Nastavení hloubky sedu. 

Díky unikátnímu a všestrannému nastavení sedáku a opěráku je FUXO vhodné pro všechny děti přibližně od 5-ti let. V tomto věku děti tráví stále více času u psacího stolu a současně se nevědomky učí správnému sezení. Židle FUXO je kvalitní výrobek, zhotovený z provotřídních a testovaných komponentů.

K rostoucím židlím nabízíme mnoho volitelných doplňků. Pro používání na tvrdých podlahových krytinách doporučujeme pořídit měkčená (pogumovaná) kolečka. Vhodným doplňkem, určeným spíše pro větší děti, jsou fixní područky, které si můžete kdykoli dokoupit. Naše malé ratolesti uvítají aretační kruh pro pohodlné uložení nohou. Rodiče začínajících školáků velmi ocení neotáčivý píst, který umožňuje standardní výškové nastavení. Židle vybavená tímto pístem zaručuje daleko větší soustředěnost dítěte při učení, jelikož se neotáčí do stran.

tmavě šedá/ zelenáí

tmavě šedá/ zelenáí

červeno/ růžová

červeno/ růžová

šedo/ fialová

šedo/ fialová

fialovo/ růžová

fialovo/ růžová

zeleno/ modrá

zeleno/ modrá

modro/ černá

modro/ černá

bez dalšího přislušenství

bez dalšího přislušenství

kolečka 50 mm na tvrdé povrchy + 109 Kč

kolečka 50 mm na tvrdé povrchy

kluzáky

kluzáky

aretační kruh + 666 Kč

aretační kruh

neotáčivý píst - vhodný pro děti + 194 Kč

neotáčivý píst - vhodný pro děti

Ne

Ne

područky P24S + 586 Kč

područky P24S
Poslat dotaz