IMPERIO luxusní sedací souprava s funkcí SEGM.1REL+SEGM.1BFBB+SEGM.H2+SEGM.1HTP
Detailní popis produktu
Sestava z dílů SEGM.1REL+SEGM.1BFBB+SEGM.H2+SEGM.1HTP. Tato sestava je nerozkládací a bez úložného prostoru.
Kostra sedací soupravy je vyrobena z měkkého a tvrdého dřeva. Na sedák je použitá kombinace PUR pěny/HR pěny a pružin. Na opěrák je použíta kombinace PUR pěna/HR pěna s elastickými pásy. Kombinace PUR pěny/HR pěny zvyšuje komfort sezení.
K relaxaci přispívají i polohovací záhavníky. Výška sezení se díky záhlavníkům pohybuje od 84-100 cm. Rohový díl nedisponuje funkcí polohování záhlavníků. Područky jsou vysoké 62 cm. Nohy jsou dřevěné, vysoké 10 cm, usnadní úklid a také dodají nábytku pocit vzdušnosti.
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 281 cm |
| Výška: | 84/100 cm |
| Hloubka: | 202 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Funkce rozkladu: | ano |
| Hloubka sedu: | 54 cm |
| Polohovací záhlavníky: | ano |
| Úložný prostor: | ano |
| Výška nožiček: | 12 cm |
| Šiřka boku: | 27 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
