Detailní popis produktu
Rozkládací sedací souprava s úložným prostorem. Vhodná na příležitostné přespání. Rozměr plochy pro spaní po rozložení je 210 x 128 cm. Sedací soupravu můžete objednat jak do levého tak i do pravého rohu. Nohy jsou moderní chromové. Záhlavníky polohovatelné.
Na e-shopu můžete vybírat ze 3 druhů potahových látek.
Na e-shopu nabízime potahové látky Aragon, Gemma, Neve.
Aragon je vysoce odolná zároveň měkká, moderní, potahová látka se speciální úpravou Watter Repelent.
Povrch látky je ošetřen vrstvou, která zabraňuje rychlému vsáknutí tekutin.
Test Martindale 45 000 až 60 000 cyklů- vysoká odolnost. Gramáž - 340 g/m2.
Gemma je vysoce odolná, moderní, potahová látka se speciální úpravou Watter Repelent. Povrch látky je ošetřen vrstvou, která zabraňuje rychlému vsáknutí tekutin.
Má mírně melírovaný vzhled a je příjemná na dotek.
Test Martindale 60 000 až 70 000 cyklů- vysoká odolnost. Gramáž - 340 g/m2.
Neve je velmi odolná, hladká potahová látka s jemnou texturou. Má mírně melírovaný vzhled a je příjemná na dotek.
Test Martindale 100 000 cyklů- vysoká odolnost. Gramáž - 305 g/m2.
Na prodejně v Sedlčanech máme velký vzorník dalších potahových látek. Po dohodě můžeme vzorník zaslat na vaši adresu a můžete vybírat potahovou látlu z pohodlí domova.
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 255 cm |
| Výška: | 90/100 cm |
| Hloubka: | 170 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Funkce rozkladu: | ano |
| Hloubka sedu: | 54 cm |
| Nohy: | chrom |
| Polohovací záhlavníky: | ano |
| Úložný prostor: | ano |
| Výběr potahových látek: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
