Detailní popis produktu
Pohodlné, elegantní křeslo SPACE.
Na prodejně Nábytek Kunc v Sedlčanech máme připravené velké vzorníky potahových látek v nmoha barvách a materiálech.
Nohy : dřevo (olše, rustik, ořech, černé) nebo chrom.
Opěrák - směs silikonu a pěny. Sedák polyuretanová pěna + pružina.
| Kategorie: | Pevná křesla bez funkcí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 85 cm |
| Výška: | 92 cm |
| Hloubka: | 92 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
| Hloubka sedu: | 55 cm |
| Výška nožek: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
