SPACE SOF.3,5 HR .pohovka pro každodenní spaní (160x196 cm)
Detailní popis produktu
Pohodlná, elegantní pohovka SPACE s rozkladem typu Italský rošt a úložným prostorem. Při rozložení se vysune samostatná matrace 14 cm vysoká. Spíte tedy na čisté matraci, ne na sedácích sedací soupravy. To je důvod proč je sedací souprava doporučená pro časté spaní.
Matrace HR pěna 160 x 196 cm x výška 14 cm. Výška boku 62 cm.
Na prodejně Nábytek Kunc v Sedlčanech máme připravené velké vzorníky potahových látek v různých barvách a materiálech.
Nohy : dřevo (olše, rustik, ořech, černé) nebo chrom.
Opěrák - směs silikonu a pěny. Sedák polyuretanová pěna + pružina.
| Kategorie: | Pohovky vhodné na každodenní spaní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 213 cm |
| Výška: | 92 cm |
| Hloubka: | 102 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
| Funkce rozkladu: | ano |
| Hloubka sedu: | 55 cm |
| Rozměr plochy po rozložení: | 160 x 196 cm |
| Úložný prostor: | ne |
| Výška nožek: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
