UŠÁK vyšší 45, nosnost 140 kg - SKLADEM látka šedá ART18177
Detailní popis produktu
Pohodlné křeslo s vysokým opěradlem pro Váš příjemný odpočinek. Výška sedu 45 cm, zvýšená nosnost - 140 kg. Zároveň má toto křeslo rovnější opěradlo což usnadňuje vstávání.
| Kategorie: | UŠÁK křesla nosnost 140 kg |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 105 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Nosnost: | 140 kg |
| Hloubka sedu: | 55 cm |
| Hmotnost: | 45 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
