Detailní popis produktu
Pohovka 3W trojsed disponuje plochou pro spaní - po rozložení 150 x 194 cm. Vhodná k příležitostnímu přespání. Nabízí i úložný prostor. Díky svým rozměrům se hodí i do menšího bytu.
Pro pohodlnější přespání nabízíme Toppery, které vyrovnají nerovnosti a přidají komfortnější vrstvu Visco pěny nebo Pur pěny. Spaní se tak stává komfortnější. Způsob rozkladu - výsuvný vozík.
Sedáky :pěna polyuretanová / pružina / zvlněná pružina. Opěráky: vyprofilovaná pěna polyuretanová / elastický pás.
Polohovací záhlavníky. Šířka boku 11 cm, výška boku 62 cm.
Na e-shopu nabízime potahové látky Aragon, Gemma, Neve.
Aragon je vysoce odolná zároveň měkká, moderní, potahová látka se speciální úpravou Watter Repelent.
Povrch látky je ošetřen vrstvou, která zabraňuje rychlému vsáknutí tekutin.
Test Martindale 45 000 až 60 000 cyklů- vysoká odolnost. Gramáž - 340 g/m2.
Gemma je vysoce odolná, moderní, potahová látka se speciální úpravou Watter Repelent. Povrch látky je ošetřen vrstvou, která zabraňuje rychlému vsáknutí tekutin.
Má mírně melírovaný vzhled a je příjemná na dotek.
Test Martindale 60 000 až 70 000 cyklů- vysoká odolnost. Gramáž - 340 g/m2.
Neve je velmi odolná, hladká potahová látka s jemnou texturou. Má mírně melírovaný vzhled a je příjemná na dotek.
Test Martindale 100 000 cyklů- vysoká odolnost. Gramáž - 305 g/m2.
Na prodejně v Sedlčanech máme velký vzorník dalších potahových látek. Po dohodě můžeme vzorník zaslat na vaši adresu a můžete vybírat potahovou látlu z pohodlí domova.
| Kategorie: | Rozkládací pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 173 cm |
| Výška: | 92/107 cm |
| Hloubka: | 101 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Funkce rozkladu: | ano |
| Hloubka sedu: | 57 cm |
| Polohovací záhlavníky: | ano |
| Úložný prostor: | ano |
| Výběr potahových látek: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
