Detailní popis produktu
Rozkládací, sedací souprava s úložným prostorem. Vhodná pro příležitostné přespání. Rozměr plochy pro spaní po rozložení je 190 x 128 cm. Pro pohodlnější přespání nabízíme Toppery, které vyrovnají nerovnosti a přidají komfortnější vrstvu Visco pěny nebo Pur pěny. Spaní se tak stává komfortnější. Sedáky jsou prošívané.
Sedací soupravu můžete objednat jak do levého tak i do pravého rohu. Nohy jsou kovové 11 cm vysoké v moderní černé barvě. Záhlavníky jsou polohovatelné.
Na e-shopu nabízime potahové látky Aragon, Gemma, Neve.
Aragon je vysoce odolná zároveň měkká, moderní, potahová látka se speciální úpravou Watter Repelent.
Povrch látky je ošetřen vrstvou, která zabraňuje rychlému vsáknutí tekutin.
Test Martindale 45 000 až 60 000 cyklů- vysoká odolnost. Gramáž - 340 g/m2.
Gemma je vysoce odolná, moderní, potahová látka se speciální úpravou Watter Repelent. Povrch látky je ošetřen vrstvou, která zabraňuje rychlému vsáknutí tekutin.
Má mírně melírovaný vzhled a je příjemná na dotek.
Test Martindale 60 000 až 70 000 cyklů- vysoká odolnost. Gramáž - 340 g/m2.
Neve je velmi odolná, hladká potahová látka s jemnou texturou. Má mírně melírovaný vzhled a je příjemná na dotek.
Test Martindale 100 000 cyklů- vysoká odolnost. Gramáž - 305 g/m2.
Na prodejně v Sedlčanech máme velký vzorník dalších potahových látek. Po dohodě můžeme vzorník zaslat na vaši adresu a můžete vybírat potahovou látlu z pohodlí domova.
| Kategorie: | Rohové sedací soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 250 cm |
| Výška: | 90/100 cm |
| Hloubka: | 180 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Funkce rozkladu: | ano |
| Hloubka sedu: | 54 cm |
| Polohovací záhlavníky: | ano |
| Úložný prostor: | ano |
| Výběr potahových látek: | ano |
| Výška nožiček: | 11 cm |
| hmotnost: | 150 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
