Detailní popis produktu
Praktické rozkládáním (mechanismus, který zvedá celý sedák).
Přednosti pohovky PORTO je identická technologie - oba díly pohovky (sedák+opěrák) vyrobeny ve stejné kvalitě. Stejné vlastnosti celé plochy lůžka po rozložení. Plocha po rozložení : 194 x 155.
Objemný úložný prostor. Provedení : lamelový rošt, bonelové pružiny, PUR pěna. Objednat lze v jednobarevném provedení.
| Kategorie: | Pohovky vhodné na každodenní spaní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 194 cm |
| Hloubka: | 100 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Funkce rozkladu: | ano |
| Rozměr plochy po rozložení: | 194 x 155 cm |
| Úložný prostor: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
