VLORE 3R PUR standard pohovka, každodenní spaní, snímatelný potah
Detailní popis produktu
Pohodlná pohovka vhodná do obývacího pokoje, dětského pokoje nebo pokoje pro hosty. Praktické rozkládání (mechanismus, který zvedá celý sedák).
Přednosti pohovky VLORE : Identická technologie - oba díly pohovky (sedák+opěrák) jsou vyrobené ve stejné kvalitě. Stejné vlastnosti celé plochy lůžka po rozložení.
Plocha po rozložení : 195 x 155. Objemný úložný prostor. Obě části pohovky (sedací i opěrková části jsou vyrobeny stejnou technologii). Obsahují PUR matraci s bonelovými pružinami pružiny uloženou na lamelovém roštu.
Pohovka je vystavená v prodejně Nábytek Kunc Sedlčany. Na prodejně v Sedlčanech máme na výběr z více vzorníků potahových látek.
| Kategorie: | Pohovky vhodné na každodenní spaní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 228 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka: | 100 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Funkce rozkladu: | ano |
| Úložný prostor: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
