Detailní popis produktu
Židle je vyrobená z bukového dřeva, kreré zajišťuje dlouhou životnost. Sedák i pěradlo je čalouněné kvalitní potahovou látkou.
Vybrat si můžete moření dřeva a potahovou látku židle.
Na naší prodejně máme velké vzorníky látek různých materiálů a barev. Vzorníky Vám můžeme zaslat na Vámi určenou adresu.
Pro výběr z pohodlí domova napište přímo k nám na prodejnu sedlcany@nabytekkunc.cz o zápůjčku vzorníků.
| Kategorie: | Klasické dřevěné židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 42 cm |
| Výška: | 99 cm |
| Hloubka: | 49 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Nosnost: | 120 kg |
| Materiál: | masivní dřevo buk |
| hmotnost: | 7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
