S59 židle jídelní, čalouněný sedák
výběr odstínů dřeva a potahových látek
Detailní popis produktu
Židle je vyrobená z tvrdého, bukového dřeva, kreré zajišťuje dlouhou životnost. Opěradlo má dřevěný rám vyplněný dřevěnými latěmi, které jsou ergonomicky tvarované (prohnuté) v bederní části. Díky tomu kopírují Vaše záda a jsou velmi pohodlné při opírání.
Vybrat si můžete moření dřeva a potahovou látku židle.
Na naší prodejně máme velký vzorník potahových látek různých materiálů a barev. Objednejte si i potahovou látku k ušití dekorací např. závěsů nebo polštářků. Látka má š. 140 cm/ bm.
Vzorníky Vám můžeme zaslat na Vámi určenou adresu. Pro zápůjčku vzorníků napište přímo k nám na prodejnu sedlcany@nabytekkunc.cz
| Kategorie: | Klasické dřevěné židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 44 cm |
| Výška: | 102 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Nosnost: | 120 kg |
| Materiál: | masivní dřevo buk |
| hmotnost: | 7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
