Detailní popis produktu
Židle je vyrobená z bukového dřeva. Opěradlo je čalouněné s praktickým úchopem v horní části.
Vybrat si můžete moření dřeva a potahovou látku židle. Rovněž je možné si zvolit židli s opěrkami rukou (podloketníky).
Na naší prodejně máme velký vzorník látek různých materiálů a barev. Vzorníky Vám můžeme zaslat na Vámi určenou adresu. Pro zápůjčku vzorníků napište přímo k nám na prodejnu sedlcany@nabytekkunc.cz
| Kategorie: | Klasické dřevěné židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 45 cm |
| Výška: | 97 cm |
| Hloubka: | 53 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Nosnost: | 120 kg |
| Materiál: | masivní dřevo buk |
| hmotnost: | 6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
