S124 židle jídelní s opěrkami rukou
výběr odstínů dřeva a potahových látek
Detailní popis produktu
Opěrky rukou (podloketníky) jsou pohodlné při sezení a usnadňují vstávání ze židle. Židle s opěrkami rukou jsou vhodné i pro méně mobilní a starší osoby.
Židle je vyrobená z tvrdého, bukového dřeva, kreré zajišťuje dlouhou životnost. Povrchová úprava dřeva se provádí mořením do moderních odstínů. Opěradlo má dřevěný rám vyplněný čalouněnou operkou zad. V horní části operadla je praktický úchyt, vhodný k snadnému přesunutí židle. Sedák je přijemně zaoblený aby nedochazelo při delším sezení k uskřípnutí cev nebo svalů.
Vybrat si můžete moření dřeva a potahovou látku židle.
Na naší prodejně máme velký vzorník potahových látek různých materiálů a barev. Objednejte si i potahovou látku k ušití dekorací např. závěsů nebo polštářků. Látka má š. 140 cm/ bm.
Vzorníky Vám můžeme zaslat na Vámi určenou adresu. Pro zápůjčku vzorníků napište přímo k nám na prodejnu sedlcany@nabytekkunc.cz
| Kategorie: | Klasické dřevěné židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 58 cm |
| Výška: | 81 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Nosnost: | 120 kg |
| Materiál: | masivní dřevo buk |
| hmotnost: | 8 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
