Detailní popis produktu
Židle je vyrobená z bukového dřeva, kreré zajišťuje dlouhou životnost. Opěradlo je čalouněné s praktickým úchopem v horní části.
Vybrat si můžete moření dřeva a potahovou látku židle. Také je možné si zvolit židli i s opěrkami rukou (podloketníky). Opěrky rukou (podloketníky), jsou pohodlné při sezení a usnadňují vstávání ze židle. Židle s opěrkami rukou jsou vhodné i pro méně mobilní a starší osoby.
Na naší prodejně máme velké vzorníky látek různých materiálů a barev. Vzorníky Vám můžeme zaslat na Vámi určenou adresu. Pro výběr z pohodlí domova napište přímo k nám na prodejnu sedlcany@nabytekkunc.cz o zápůjčku vzorníků.
| Kategorie: | Klasické dřevěné židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 44 cm |
| Výška: | 99 cm |
| Hloubka: | 51 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Nosnost: | 120 kg |
| Materiál: | masivní dřevo buk |
| hmotnost: | 7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
