Barová stolička S05 s dřevěným opěradlem, čalouněný sedák, masiv buk
Detailní popis produktu
Stolička je vhodná do jídelny, kuchyně nebo k barovému stolku. Vyrobená je z masivního bukového dřeva s povrchovou úpravou. Výška sedu je 77 cm. Opěradlo pro pohodlnější sezení je vyrobeno také z masivního buku. Výška opěradla je 22 cm. Můžete si zvolit z několika odstínů moření. Stolička je smontovaná.
Sedák stoličky je očalouněn kvalitní potahovou látkou. Látku lze objednat i samostatně a použít ji na dekoraci jídelny nebo obývacího pokoje. Např. na polštářky nebo závěsy.
Na naší prodejně máme velký vzorník látek různých materiálů a barev.
Vzorníky Vám můžeme zaslat na Vámi určenou adresu.
Pro zápůjčku vzorníků napište přímo k nám na prodejnu sedlcany@nabytekkunc.cz
| Kategorie: | Stoličky, taburety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 44 cm |
| Výška: | 99 cm |
| Hloubka: | 48 cm |
| Výška sedu: | 72 cm |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka sedu: | 37 cm |
| Šířka sedu: | 38 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
