S52 židle jídelní, čalouněná, SKLADEM - dřevo Trufla, látka Twist 5
Detailní popis produktu
Židle je vyrobená z bukového dřeva, kreré zajišťuje dlouhou životnost. Sedák je čalouněný kvalitní potahovou látkou Twist.
| Kategorie: | Klasické dřevěné židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 44 cm |
| Výška: | 87 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka sedu: | 40 cm |
| Materiál: | masivní dřevo buk |
| hmotnost: | 6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
