Detailní popis produktu
KřesloFOT.BF je komfortní křeslo bez funkcí s úzkými boky. Křeslo je široké jen 75 cm. Díky svým rozměrům se hodí i do menšího bytu.
Sedáky :pěna polyuretanová / pružina / zvlněná pružina. Opěráky: vyprofilovaná pěna polyuretanová / elastický pás.
Polohovací záhlavníky. Šířka boku 11 cm, výška boku 62 cm.
Na e-shopu nabízime potahové látky Aragon, Gemma, Neve.
Aragon je vysoce odolná zároveň měkká, moderní, potahová látka se speciální úpravou Watter Repelent.
Povrch látky je ošetřen vrstvou, která zabraňuje rychlému vsáknutí tekutin.
Test Martindale 45 000 až 60 000 cyklů- vysoká odolnost. Gramáž - 340 g/m2.
Gemma je vysoce odolná, moderní, potahová látka se speciální úpravou Watter Repelent. Povrch látky je ošetřen vrstvou, která zabraňuje rychlému vsáknutí tekutin.
Má mírně melírovaný vzhled a je příjemná na dotek.
Test Martindale 60 000 až 70 000 cyklů- vysoká odolnost. Gramáž - 340 g/m2.
Neve je velmi odolná, hladká potahová látka s jemnou texturou. Má mírně melírovaný vzhled a je příjemná na dotek.
Test Martindale 100 000 cyklů- vysoká odolnost. Gramáž - 305 g/m2.
Na prodejně v Sedlčanech máme velký vzorník dalších potahových látek. Po dohodě můžeme vzorník zaslat na vaši adresu a můžete vybírat potahovou látlu z pohodlí domova.
| Kategorie: | Pevná křesla bez funkcí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 75 cm |
| Výška: | 92/107 cm |
| Hloubka: | 101 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Funkce rozkladu: | ne |
| Hloubka sedu: | 57 cm |
| Polohovací záhlavníky: | ano |
| Úložný prostor: | ne |
| Výběr potahových látek: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
